Technik - senior

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Kalinčiakova 46, 903 01 Senec a okolie
NÁPLŇ PRÁCE: oprava, nastavovanie, údržba IT techniky, realizácia a servis kamerových systémov, komunikácia s oddeleniami naprieč spoločnosťou, komunikácia s klientom, navrhovanie technických riešení pri zákazkách, vedenie vlastnej montážnej jednotky, montáž, inštalácia a konfigurácia klientských zariadení, montáž a inštalácia štruktúrovanej kabeláže.
POŽIADAVKY: ukončené stredoškolské vzdelanie, Anglický jazyk - Začiatočník (A2), Microsoft Excel a Word - základy, Vodičský preukaz skupiny B,záujem o prácu v danom segmetne a chuť učiť sa nové veci, zodpovednosť a spoľahlivosť, pozitívny a inovatívny prístup, energickosť, elán a chuť do práce, úprimný a otvorený prístup.
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY: služobné auto, telefón, príspevok na dopravu, internet a televízia, rôzne zľavy, stabilná práca na dlhé obdobie, nárok na dovolenku, sickdays a odpracovaný čas Vám beží už od chvíle, keď si sadnete doma do auta. Pri záujme o pracovnú pozíciu napíšte e-mail na: praca@tlapnet.sk

Obchodný zástupca

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Kalinčiakova 46, 903 01 Senec a okolie
NÁPLŇ PRÁCE: aktívne vyhľadáva nových obchodných klientov a predáva hlavne a prednostne internet, vykonáva osobne akvizičnú činnosť podľa plánu lokalít, oslovuje klientov a zapisuje ich do systému, vedie obchodné rokovania so zákazníkmi, dohoduje umiestňovanie bannerov, vypracováva správy o výsledkoch predaja, zabezpečuje obchodné poradenstvo pre zákazníkov, zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti, zodpovedá za pridelený telefón, auto, notebook.
POŽIADAVKY: ukončené stredoškolské vzdelanie, Anglický jazyk - Začiatočník, Počet rokov praxe aspoň 3, Vodičský preukaz skupiny B.
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY: budú spresnené na pohovore napr. školenia: asi týždenný zácvik v ČR - s obchodníkmi , ktorý to robia. Pracovný týždenný program: asi 3 dni určená lokalita zamestnávateľom + 2 dni ľubovoľná lokalita. Pri záujme o pracovnú pozíciu napíšte e-mail na: praca@tlapnet.sk

Interný obchodník

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Kalinčiakova 46, 903 01 Senec
NÁPLŇ PRÁCE: vybavuje obchodné reakcie na dopyty od klienta (telefonicky / mailom) a prvý kontakt (mailom / osobne), realizuje osobné stretnutia s klientmi, zabezpečuje služby pre firmy, organizácie, obce v oblasti správy informačno komunikačných technológií, stará sa o existujúcich klientov - o ich požiadavky, komunikáciu s klientom, obchodno manažérsko organizačné zabezpečovanie ich požiadaviek, hľadá nové príležitosti pre predaj nových vecí existujúcim klientom, dohoduje predzmluvnenie už existujúcich paušálov správy informačno komunikačných technológií a dodatočné dodávky inej techniky ako kamery, IT technika, štruktúrovaná kabeláž a pod., dojednáva a uzatvára zmluvy na nové príležitosti pre nových klientov ako veľké kamerové systémy, kabeláže pre obce, fabriky, firmy, internetové pripojenie business, tzv. garantované linky, špeciál programy, osobitné programy na špecializovaných technológiách atď., vlastnou iniciatívou aktívne predáva bežné pripojenie na internet mimo dopytov, ktoré prichádzajú na centrálu firmy, spolupracuje s obchodným tímom, na impulz od vedenia firmy zariaďuje veci týkajúce sa obchodu - pre firemných klientov a partnerov vyplývajúcu s chodu firmy.
POŽIADAVKY: ukončené stredoškolské vzdelanie, Anglický jazyk - Začiatočník (A2), Počet rokov praxe aspoň 3, Vodičský preukaz skupiny B.
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY: budú spresnené na pohovore. Pri záujme o pracovnú pozíciu napíšte e-mail na: praca@tlapnet.sk

Máte záujem o naše služby? Zavoláme Vám!