O spoločnosti Tlapnet


Spoločnosť Tlapnet SK, a.s. je dcérska spoločnosť Tlapnet s.r.o., založená za účelom poskytovania telekomunikačných služieb na Slovensku s cieľom rozšíriť pôsobnosť skupiny Tlapnet v nových oblastiach. Klientom prinášame hlavne možnosti kvalitných telekomunikačných služieb na základe náročných technických štandardov prostredníctvom vysokej úrovne starostlivosti o klienta.

Ako to celé vzniklo

História materskej spoločnosti Tlapnet s.r.o začína roku 2004, kedy sa otec a syn Tlapákovci rozhodli realizovať svoj podnikateľský plán – zaviesť internet do horšie prístupnej oblasti Železných hôr a okolia Ronova nad Doubravou, odkiaľ pochádzajú. Vzniká tak Tlapnet s r.o. s pánom Tlapkom v hlavnej úlohe.

Stále rastieme - skupina Tlapnet

Napriek striedmym odhadom sa spoločnosť rozrastá aj do širokého okolia. Aktuálne privádzame internet do viac ako 80 000 spokojných domácností vo viac ako tisícke miest a obcí.

Aby sme zaistili maximálnu starostlivosť pre každého zákazníka, vybudovali sme:

 • zákaznické centrá v Čáslavi, Hradci Králové, Přelouči a Rychnově nad Kněžnou, ktoré slúžia pre poradenstvo a ako kontaktné miesta pre zákazníkov
 • vlastné call centrum v Bylanoch pri Chrudime, ktoré funguje v režime 24/7/365
 • aby sme boli zákazníkom čo najbližšie, otvorili sme postupom času ďalšie pobočky a zákaznícke centrá, ktoré máme aktuálne v 18. mestách naprieč Českou republikou
 • na Slovensku máme aktuálne pobočky vo Vinohradoch nad Váhom a v Skalici

My všetci sme Tlapnet

Sme rýdzo česká telekomunikačná firma s odborným tímom zamestnancov a prepracovanou organizačnou štruktúrou. O našich zákazníkov sa starajú každý deň kolegovia z technického, obchodného, ​​administratívneho a projekčno-realizačného oddelenia. Pre maximálny prozákaznícky prístup máme vlastné call centrum, kde Vám operátori radi poradia od rána do noci každý deň vrátane sviatkov.

V oblasti projektovania dátových a optických sietí, realizácie dodávok pripojenia k sieti a zaistenia kompletného a včasného servisu platíme za lídra v oblasti telekomunikácií. V rámci vysokej odbornosti jednotlivých divízií realizujeme rozsiahle a veľmi náročné projekty.

Každoročne vykonávame nové investície do výstavby, rekonštrukcie a modernizácie prenosových sietí a svojim zákazníkom ponúkame digitálne služby v najvyššej kvalite.

Kvalitný internet od Tlapnetu sú hlavne ľudia - nadšenci, ktorí firme dôverujú a posúvajú ju neustále ďalej a vďaka tomu máme možnosť rásť a byť lepší ako konkurencia.

V roku 2012 sme spoločne s ďalšími partnermi založili ISP Allianci a.s. - akciové združenie najväčších poskytovateľov internetu v Českej republike. Prostredníctvom tohto členstva sme rozšírili všetky služby na väčšinu územia Českej republiky.

Sme viac ako internet

V rámci skupiny Tlapnet okrem služieb súvisiacich s poskytovaním internetu ponúkame:

 • televízne služby IPTV (internetová televízia)
 • hlasové služby (VoIP a GSM)
 • správy sietí a serverov
 • IT poradenstvo
 • zabezpečovacie a kamerové systémy
 • vývoj informačných systémov
 • tvorbu podnikových sietí
 • zabezpečenie výškových prác, prenájom plošín
 • firemné garantované linky na mieru ai.

Funguje to! Labku na to

Na základe dosiahnutých výsledkov v Českej republike chceme využiť naše poznatky, dosiahnutú technologickú úroveň, prepracované systémy či zabehnutý personál. K uvedeným možnostiam pridáme plnú dávku odhodlania a presadíme tak vysoké štandardy skupiny Tlapnet v postupnom zavádzaní a poskytovaní všetkých služieb aj pre slovenských zákazníkov.

Pre viac informácií nás môžete kedykoľvek kontaktovať na našej infolinke 02 32 36 32 36 alebo na e-maily info@tlapnet.sk


Máte záujem o naše služby? Zavoláme Vám!